Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

21 LIPCA 2024 BIAŁKA TATRZAŃSKA

SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Msze Św. w niedziele przez całe wakacje (lipiec i sierpień) odprawiamy o godz.: 8.00, 9:30 (w starym kościele), 11.00 i 20.00.

2. W tygodniu Msze Św. w następującym porządku:

poniedziałek – tylko o 7.00 rano,

od wtorku do piątku o godzinie 7.00 i 19.00,

w sobotę – niedzielna Msza Św. o godzinie 19.00.

3. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

* w poniedziałek przypada święto Świętej Marii Magdaleny,

* we wtorek – Świętej Brygidy Szwedzkiej,

* w środę wspomnienie Świętej Kingi,

* w czwartek – Świętego Jakuba, Apostoła,

* w piątek – Świętych Anny i Joachima.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych pobłogosławimy pojazdy i ich użytkowników z racji na przypadające 25 lipca wspomnienie Świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.

5. W piątek o godzinie 19.00 Msza Św. i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godziny 21.00. Prosimy o prowadzenie adoracji Wspólnotę Żywego Różańca p. Janiny Rabiańskiej. Do włączenia się do modlitwy zapraszamy również gości odpoczywających na terenie naszej parafii.

6. Do kontaktów telefonicznych z parafią aktualnym pozostaje numer stacjonarny: 18-265-41-77. Dodatkowo, dostępny jest również numer komórkowy: 606-291-481.

7. Życzymy wszystkim wypoczywającym i udającym się na wakacje bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy wielu Bożych łask.

1. Narzeczony: Tomasz Myrda – Parafia Białka Tatrzańska

Narzeczona: Elżbieta Furczoń – Parafia Białka Tatrzańska

2. Narzeczony: Paweł Bielarczyk – Parafia Spytkowice

Narzeczona: Natalia Krzysztof – Parafia Białka Tatrzańska