Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      Białka Tatrzańska, 14. 04. 2024 r.

III Niedziela Wielkanocna

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 18.00. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 18.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00.

W środę o godz. 18.00 Msza Św. ze szczególnym udziałem Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej. Po Mszy Św. spotkanie na plebanii Wspólnot dla Intronizacji Chrystusa Króla, Rycerstwa Niepokalanej, Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i Róż Żywego Różańca.

W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, uczczenie relikwii Św. Siostry Faustyny i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 20.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej.

Szkolne Koło Teatralne z naszej szkoły zaprasza Parafian i Gości na przedstawienie pt. „Zemsta”, na podstawie komedii Aleksandra Fredy, w przyszłą niedzielę 21 kwietnia o godz. 19.00 do sali widowiskowej na Wikarówce.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...