Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

INTENCJE MSZALNE – SIERPIEŃ 2022 R.

1. Poniedz. godz. 7.00 + Maria Gil w roczn. śm.

2. Wtorek godz. 7.00 + Anna Fukś w 1. roczn. śm.

                godz. 19.00 + Helena i Franciszek Bafia + syn Józef

3. Środa godz. 7.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla rodziny Krzysztof

                godz. 19.00 + Maria i Józef Gabryś w roczn. śm.

4. Czwartek godz. 7.00 + Bronisław Dziubas ++ zmarli z Rodziny

                  godz. 19.00 O bł. Boże, zdrowie, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla dzieci Pierwszokomunijnych z klasy III B, by wzrastały Bogu na chwałę, rodzicom na pociechę i bliźnim na pożytek

5. Piątek godz. 7.00 + Maria i Stanisław Nowobilski

               godz. 19.00 + Stanisław Para

6. Sobota godz. 19.00 + Agnieszka i Stanisław Fiedor

7. Niedziela godz. 8.00 + Stanisław Kustwan

                    godz. 9.30 + Maria i Franciszek Krzystyniak

                    godz. 11.00 + Helena i Józef Zygmuntowicz

                    godz. 20.00 + Józef Rabiański

8. Poniedz. godz. 7.00 + Władysław Niedzielski w 23. roczn. śm.

9. Wtorek godz. 7.00 + Władysław i Eugenia Nowobilscy

                 godz. 19.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Marianny i o szczęśliwą śmierć

10. Środa godz. 7.00 + Franciszek i Stefania Piszczek

                godz. 19.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Tadeusza z okazji urodzin

11. Czwartek godz. 7.00 + Józefa Niedzielska

                     godz. 19.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Angeliki i Mateusza w 7. roczn. ślubu; oraz dla ich Córeczki

12. Piątek godz. 7.00 + Edward i Władysława

                 godz. 19.00 + Stanisław Turziak w 2. roczn. śm.

13. Sobota godz. 19.00 + Maria Rabiańska

14. Niedziela godz. 8.00 + Janina Nowobilska + córka Maria

                     godz. 9.30 O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. i potrzebne siły dla Danuty

                     godz. 11.00 + Kamil Turza

                     godz. 20.00 + Anna Mąka

15. Poniedz.     godz. 8.00 + Julia Łaś

Wniebowzięcie godz. 9.30 + Maria i Ludwik Gil

                      godz. 11.00 + Janina Leśniak w 10. roczn. śm.

                      godz. 20.00 + Antonina i Józef Kustwan

16. Wtorek godz. 7.00 O Boże i miłosierdzie i radość życia wiecznego dla dusz w czyśćcu cierpiących

                  godz. 19.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Agnieszki i Łukasza

17. Środa godz. 7.00 + Antonina i Jacenty Oprzędek

                godz. 19.00 Dzięk., o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Przemysławaw dniu urodzin

18. Czwartek godz. 7.00 + Jan Nowobilski

                     godz. 19.00 + Zdzisław, Janina i Krystyna Kozieł

19. Piątek godz. 7.00 O Boże miłosierdzie dla pewnej Rodziny

                  godz. 19.00 + Joanna Chramiec – Paturej

20. Sobota godz. 19.00 + Jan i Józef Niedzielski

21. Niedziela godz. 8.00 + Bronisław Rabiański

                     godz. 9.30 + Władysław Wodziak w 20. roczn. śm.

                     godz. 11.00 + Jan Wawrecki

                     godz. 20.00 + Antonina i Józef Łętowski

22. Poniedz. godz. 7.00 + Maria i Bronisław Konicki

23. Wtorek godz. 7.00 + Jan Liptak

                  godz. 19.00 + Maria Strzelecka – Łaś w 6. roczn. śm.

24. Środa godz. 7.00 + Helena i Józef Niedzielski + syn Jan

                godz. 19.00 O szczęśliwe rozwiązanie i wszelkie potrzebne łaski dla pewnej Osoby

25. Czwartek godz. 7.00 + Ludwika Malec

                      godz. 19.00 + Franciszek Goryl w 2. roczn. śm.

26. Piątek godz. 7.00 + Maria Rusin w 16. roczn. śm. + mąż Władysław

Na Grapie godz. 17.00 + Stefania i Władysław Rabiański

                 godz. 19.00 + Marian Chramiec

27. Sobota godz. 19.00 + Wiktoria i Karol Zygmuntowicz

28. Niedziela godz. 8.00 + Helena i Bronisław Babiarz

                     godz. 9.30 + Tadeusz Zagata

                     godz. 11.00 O bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Najśw. dla Kamila z okazji urodzin

                     godz. 20.00 + Józefa i Józef Budz

29. Poniedz. godz. 7.00

                     godz. 19.00 + Maria Znaniec w 6. roczn. śm.

30. Wtorek godz. 7.00 + Józef Gał w roczn. śm.

                   godz. 19.00 + Julian Oprzędek w 9. roczn. śm.

31. Środa godz. 7.00 + Maria Kurnyta w roczn. śm.

                godz. 19.00 + Rozalia Chowaniec w 50. roczn. śm.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...