Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

Intencje Mszalne

Intencje mszalne na miesiąc:  GRUDZIEŃ

 

30.Niedziela     godz.  7.00       + Aniela Nowobilska w 2 roczn. śm.

                       godz.  8.00       + Helena i Bronisław Babiarz

                       godz. 11.00      + Maria Stopka w 4 roczn. śm.

                       godz. 18.00      + Stanisław Światłowski

                       godz. 20.00      + Julia i Jan Dziubasik

31. Poniedz.     godz.  7.00       + Jan Graca                      ( Od syna Andrzeja z Rodziną )

                       godz. 18.00      Dziękczynna od pewnej Rodziny za łaski otrzymane w 2018 r.

 

Intencje mszalne na miesiąc:  STYCZEŃ 2019

 1. Wtorek        godz.  0.00       + Ludwik Budz

 Nowy Rok       godz.  7.00       O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski w  Nowym Roku dla rodziny Dziubas      

                       godz.  8.00       + Grażyna Stanach            ( Od Anny, Agnieszki i Marka Jamrozik )      

                       godz. 11.00      Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski dla Członkiń Róży p. Marii Oprzędek       

                       godz. 18.00      Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski dla Wojciecha z okazji urodzin    

                       godz. 20.00      O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski Heleny w 90 urodziny                 

 2. Środa          godz.  7.00       + Julian Oprzędek  

                       godz. 18.00       Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Antosi w 1 urodziny

 3. Czwartek     godz.  7.00       + Helena Goryl                  ( Od Męża z synem Stanisławem  )

                       godz. 18.00      + Agata Głód                             ( Od córki Anny z Mężem )        

 4. Piątek         godz.  7.00       O opiekę Matki Bożej dla nieuleczalnie chorej Barbary        

                       godz. 18.00      + Iwona Fiutowska      

 5. Sobota        godz. 18.00      + Maria Rabiańska w 3 roczn. śm.     

 6. Niedziela     godz.  7.00       + Marianna i Karol Florkiewicz        

                       godz.  8.00       + Iwona Fiutowska                    

                       godz. 11.00      + Maria i Stanisław Łaś

                       godz. 18.00      O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski w Nowym Roku dla rodziny Niedzielskich   

                       godz. 20.00      + Krzysztof Para      

 7. Poniedz.      godz.  7.00       O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla siostry Rajmundy w dniu                                              imienin   

                       godz. 18.00      + Grażyna Stanach            ( Od Rodziców  )   

 8. Wtorek        godz.  7.00       Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Władysława z                                                okazji urodzin     

                       godz. 18.00      + Ks. Jan Nowobilski w 3 roczn. śm.    

 9. Środa          godz.  7.00       + Stanisław Kustwan    

                       godz. 18.00      + Helena Goryl                  ( Od syna Krzysztofa z Rodziną  )   

10. Czwartek    godz.  7.00       + Józef Nowobilski w 7 roczn. śm.  

                       godz. 18.00      + Franciszek i Stefania Piszczek     

11. Piątek        godz.  7.00       + Rozalia i Szczepan Dziubas         

                       godz. 18.00      + Maria i Stanisław Goryl  

12. Sobota       godz. 18.00      + Edward i Władysława           

13. Niedziela    godz.  7.00       + Maciej Korkosz  

                       godz.  8.00       + Jan i Katarzyna Budz          

                       godz. 11.00      + Helena Gil      

                       godz. 18.00      + Aniela Nowobilska w roczn. śm.        

                       godz. 20.00      Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Joanny w 18 urodziny

14. Poniedz.     godz.  7.00       + Helena i Władysław Niedzielski              

                       godz. 18.00      + Agata Głód                             ( Od wnuczki Moniki z Mężem )    

15. Wtorek       godz.  8.00       O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Piotrusia w 8 urodziny      

                       godz. 18.00      + Grażyna Stanach            ( Od Męża )                  

16. Środa         godz.  7.00       O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla rodziny Nowobilskich                 

                       godz. 18.00      + Jan Para                 

17. Czwartek    godz.  7.00       + Helena  Goryl                 ( Od córki Anny z Rodziną ) 

                       godz. 18.00      + Antoni Sieniawski    

18. Piątek        godz.  7.00       + Bożena Nowobilska         ( Od dzieci: Adrianny i Kamila )              

                       godz. 18.00      W intencji wiadomej Panu Bogu          

19. Sobota       godz. 18.00      + Joanna Chramiec -Paturej           

20. Niedziela    godz.  7.00       O bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla rodziny Bizub      

                       godz.  8.00       Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i wszelkie łaski dla Członków Róży p. Janiny Rabiańskiej  

                       godz. 11.00      + Franciszek Oprzędek w 7 roczn. sm.           

                       godz. 18.00      + Maria i Mirosław Nowak  

                       godz. 20.00      + Agnieszka i Stanisław Fiedor      

21. Poniedz.     godz.  7.00       + Agnieszka i Stanisław Remiasz 

                       godz. 18.00      + Stanisław i Bronisława Babiarz       

22. Wtorek       godz.  7.00       + Grażyna Stanach            ( Od córki Dominiki z Marcinem )         

                       godz. 18.00      + Agata Głód                             ( Od wnuczki Justyny )       

23. Środa         godz.  7.00       + Andrzej Fukś                 ( Od Żony )

                       godz. 18.00      + Andrzej Hornik w 2 roczn. śm     

24. Czwartek    godz.  7.00       Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Marii i Jana w 60                                               roczn. ślubu           

                       godz. 18.00      Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Rity w 2 urodziny     

25. Piątek        godz.  7.00       + Grażyna Stanach            ( Od syna Grzegorza z Żoną i Dziećmi )     

                       godz. 18.00      + Helena  Goryl                 ( Od córki Krystyny ) 

26. Sobota       godz. 18.00      + Marian Chramiec   

27. Niedziela     godz.  7.00       + Władysław Nowobilski w 2 roczn. śm.    

                       godz.  8.00       + Helena i Bronisław Babiarz 

                       godz. 11.00      Za wstawiennictwem Świętych Szymona i Judy Tadeusza o łaskę dobrego przygotowania do egzaminu zawodowego           

                       godz. 18.00      Dzięk., o bł. Boże, zdrowie, opiekę Matki Najśw. dla Stanisława   

                       godz. 20.00      + Helena Goryl 

28. Poniedz.     godz.  7.00       + Agata Głód                             ( Od siostry Heleny z Mężem  )        

                       godz. 18.00      + Bożena Nowobilska         ( Od Krystyny Mrowca z Mężem )         

29. Wtorek       godz.  7.00       + Helena Dziubas         

                       godz. 18.00      + Andrzej Fukś                 ( Od córki Sylwii )    

30. Środa         godz.  7.00       + Grażyna Stanach            ( Od syna Piotra )

                       godz. 18.00      + Tadeusz Gandera            ( od Żony )

31. Czwartek    godz.  7.00       + Helena  Goryl                 ( Od brata Ludwika Rzepki )

                         godz. 18.00     + Krystyna Domek

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...