Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

aktualne ogłoszenia

XII Niedziela Zwykła

Białka Tatrzańska, 20. 06. 2021 r.

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 11.00 i 19.00. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 18.30. Od dzisiejszej niedzieli nie ma już dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Św. Przypominamy, że wierni są zobowiązani do uczestniczenia w Eucharystii w dni nakazane, chyba że są usprawiedliwieni dla ważnego powodu (np. choroba, pielęgnacja niemowląt). Ci, którzy dobrowolnie zaniedbują ten obowiązek, popełniają grzech ciężki.

Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek - Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
w czwartek - Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 19.00.  W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 19.00. Po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo czerwcowe.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 11.00 i 19.00.

W piątek po Mszy Św. o godz. 19.00, nabożeństwo czerwcowe i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Żywego Różańca P. Janiny Rabiańskiej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białce Tatrzańskiej informuje, że zakończenie roku szkolnego będzie w piątek 25 czerwca. O godz. 8.45 spotkanie z wychowawcami klas. O godz. 9.00 Msza Św. dziękczynna, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Dzieci i Młodzieży, Nauczycieli, Pracowników Szkoły oraz Rodziców. Na tą Mszę Św. zapraszamy także Dzieci przedszkolne, które uczestniczyły w katechizacji i ich Rodziców. Po Mszy Św. na hali sportowej uroczyste zakończenie roku szkolnego i spotkanie z wychowawcami w klasach.

Dzisiaj składamy na tacę ofiary na cele gospodarcze Parafii. Prosimy o solidarność wszystkich rodzin w Parafii.

Pogrzeb Śp. + Józefa Zaryckiego we wtorek o godz. 11.00 w kościele.

Zapowiedzi:
Jan Mačutek  ( „Maciutek” ), par. Białka Tatrzańska
Paulina Anna Kuruc, par. Białka Tatrzańska  - zap. 2

Maciej Gał, par. Białka Tatrzańska
Kinga Ewa Cielusiak, par. Biały Dunajec - zap. 2

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...