Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

aktualne ogłoszenia

Białka Tatrzańska, 15. 04. 2018 r. - IV Niedziela Wielkanocna.

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania  i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw w tej intencji.

Kalendarz liturgiczny:
w poniedziałek      - Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
we wtorek              - Św. Jerzego, męczennika,
w środę                 - Św. Marka, Ewangelisty.

Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 18.00. W sobotę Msza Św. o godz. 18.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00.

W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 20.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Żywego Różańca p. Heleny Korkosz.

Zebranie Rodziców dzieci z klas III przed I Komunią Świętą w środę po wieczornej Mszy Świętej, czyli o godz. 18.30 w sali katechetycznej na Wikarówce. Bardzo prosimy, aby wszyscy Rodzice byli obecni na tym spotkaniu.

Schola Parafialna serdecznie zaprasza wszystkich Gości i Parafian na koncert uwielbienia tutaj w kościele dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej.

Przypominamy, że w zakrystii są do nabycia dwa albumy, w cenie po 25 zł, wydane przez Ks. Zbigniewa Pytla z okazji Jubileuszu 100 - lecia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszym kościele. Są tam wiadomości z historii starego i nowego kościoła, na temat ostatnich prac, a przede wszystkim wspaniałe zdjęcia. Historycy sztuki piszą we wstępach: „Albumy zachwycają pięknem kościołów i są kroniką przemian”. „Całość stanowi niezwykle wartościową ze względów artystycznych i dokumentalnych publikację”.

Proszono o następujące ogłoszenie: Dzisiaj o godz. 12.30 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej zebranie organizacyjne Wspólnoty Leśnej.

Zapowiedzi:

Marcin GRELA, par. Poronin
         Joanna Izabela STRZELECKA, par. Białka Tatrzańska         - zap. 1

Mateusz Piotr RABENDA, par. Wiewiec, Archidiecezja Częstochowska
            Monika Anna WILCZEK, par. Białka Tatrzańska             - zap. 1

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...