Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     Białka Tatrzańska, 21. 04. 2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Dziś Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

Kalendarz liturgiczny:

we wtorek - Liturgiczna uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,

w czwartek - Św. Marka Ewangelisty.

Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 18.00. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 18.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 11.00 i 18.00.

W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 20.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Żywego Różańca P. Bronisława Rabiańskiego.

Poświęcenie książeczek do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek na Mszy Św. o godz. 18.00. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w kościele w czwartek po wieczornej Mszy Św., czyli o godz. 18.30.

Szkolne Koło Teatralne z naszej szkoły zaprasza Parafian i Gości na przedstawienie na podstawie komedii Aleksandra Fredy, pt. „Zemsta” dzisiaj o godz. 19.00 do sali widowiskowej na Wikarówce.

Ukazał się 3. numer dwumiesięcznika pt. „Historia Kościoła”, wydawanego przez redakcję „Gościa Niedzielnego” poświęcony Matce Najętszej. W cenie 12 zł jest do nabycia w zakrystii. Ukazał się też kolejny numer miesięcznika dla najmłodszych „Staś”. W cenie 10 zł jest do nabycia w zakrystii lub przed kościołem. Zachęcamy, aby to pięknie wydane czasopismo dotarło do jak największej grupy najmłodszych dzieci.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...