Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

Aktualne ogłoszenia:

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Białka Tatrzańska, 14. 08. 2022 r.

XX Niedziela Zwykła

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 9.30 ( w starym kościele ), 11.00 i 20.00.

W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. o godz. 8.00, 9.30 ( w starym kościele ), 11.00 i 20.00. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kwiatów i ziół.

Kalendarz liturgiczny:

we wtorek - Św. Stefana Węgierskiego, króla,

w środę - Św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej,

w czwartek - Bł. Sancji, dziewicy,

w sobotę - Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Msze Św. od wtorku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 19.00. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 19.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 9.30 ( w starym kościele ), 11.00 i 20.00.

W środę o godz. 19.00 Msza Św. ze szczególnym udziałem Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej.

W piątek o godz. 19.00 Msza Św., nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Rycerstwa Niepokalanej.

Odpust Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ludźmierzu w poniedziałek 15 sierpnia. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11. 30 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

W przyszłą niedzielę, jak w każdą III niedzielę miesiąca, składamy ofiary na tacę na cele gospodarcze Parafii. Prosimy o solidarność wszystkich rodzin w Parafii.

Serdeczne „Bóg zapłać” Państwu Magdalenie i Witowi Karbowniczek z USA za ofiarowanie 400 $ , oraz pewnej Rodzinie za przekazanie 1 000 zł na cele gospodarcze Parafii.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...