Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

aktualne ogłoszenia

Białka Tatrzańska,  19. 08. 2018 r.   -   XX niedziela zwykła

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00, 9.30 (w starym kościele), 11.00 i 20.00.

Kalendarz liturgiczny:
w poniedziałek              - Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,
we wtorek                      - Św. Piusa X, papieża,
w środę                         - Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
w piątek                        - Św. Bartłomieja, Apostoła,
w sobotę                       - Św. Ludwika, króla,
w przyszłą niedzielę     - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

Msze Św. od wtorku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 19.00. W poniedziałek Msza Św. tylko o godz. 7.00 rano. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 19.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 9.30 (w starym kościele), 11.00 i 20.00. Dodatkowa Msza Św. o godz. 17.00 w kaplicy na Grapie.

W piątek po Mszy Św. o godz. 19.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Żywego Różańca p. Janiny Rabiańskiej.

Zachęcamy do włączenia się do Nieustannej Koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji chorych, cierpiących i konających. Szczegóły na obrazkach w przedsionku kościoła.

Dzisiaj składamy na tacę ofiary na cele gospodarcze parafii. Trwają prace przy renowacji elewacji kościoła. Prosimy o solidarność wszystkich rodzin w Parafii.

Siostra Organistka składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie jej siostry śp. + Krystyny Domek i tym, którzy poprosili o Msze Św. jej intencji.

Zapowiedzi:

Robert DZIUBASIK,  par. Białka Tatrzańska
        Małgorzata FURCZOŃ, par. Bukowina Tatrzańska     - zap. 2

Jan HARNIK, par. Białka Tatrzańska
        Sonia Anna FIRA, par. Gniazdów                                - zap. 2

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...