Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

aktualne ogłoszenia

Białka Tatrzańska, 18. 04. 2021 r.

III Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego.

Msze Św. dzisiaj: o godz. 7.00, 8.00, 11.00 i 18.00.

Kalendarz liturgiczny:

w piątek  - Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.   Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msze Św. w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 18.00. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 18.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 7.00, 8.00, 11.00 i 18.00.

W środę Msza Św. o godz. 18.00 ze szczególnym udziałem Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej. Po Mszy Św. spotkanie na plebanii Wspólnot: dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa, Rycerstwa Niepokalanej, Grupy Modlitewnej Św. Ojca Pio i Róż Żywego Różańca.

W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 20.00. O prowadzenie adoracji prosimy Wspólnotę Żywego Różańca p. Heleny Nowobilskiej.

Dzisiaj składka na tacę, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, jest przeznaczona na cele gospodarcze Parafii.

Ukazał się kolejny numer miesięcznika dla najmłodszych „Staś”. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. W cenie 8 zł jest do nabycia w zakrystii. Zachęcamy, aby to  pięknie wydane czasopismo dotarło do jak największej grupy naszych najmłodszych Parafian.

Pogrzeb śp. + Jerzego Pardeja w poniedziałek o godz. 14.30

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...