Kościół Parafia Białka Tatrzańska

Kościół Białka Tatrzańska Parafia
Panorama Kościół w Białce Tatrzańskiej

aktualne ogłoszenia

Białka Tatrzańska, 12.07. 2020 r.

XV Niedziela zwykła

Msze Św. dzisiaj: o godz. 8.00,  9.30 ( w starym kościele ), 11.00 i 20.00.

Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek - Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
w środę - Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
w czwartek  - NMP z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej,
w sobotę   - Św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

Msze Św. w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 7.00 i o godz. 19.00. W poniedziałek Msza Św. tylko o godz. 7.00 rano. W sobotę niedzielna Msza Św. o godz. 19.00.

Msze Św. w przyszłą niedzielę: o godz. 8.00, 9.30 ( w starym kościele ), 11.00 i 20.00.

W środę o godz. 19.00 Msza Św. ze szczególnym udziałem Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej.

W piątek o godz. 19.00 Msza Św., nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i czuwanie przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00. O prowadzenie adoracji prosimy Grupę Modlitewną Św. Ojca Pio.

Grupy Modlitewne naszej Parafii zapraszają wszystkich chętnych, także Gości i Wczasowiczów,  do włączenia się w DOBĘ MODLITEWNĄ O ŚWIĘTOŚĆ POLSKICH RODZIN w poniedziałek 13 lipca, czyli od północy z niedzieli na poniedziałek do północy z poniedziałku na wtorek. Doba modlitewna polega na tym, że modlitwa trwa nieprzerwanie przez 24 godziny, a każdy zapisany modli się w swoim domu przez godzinę, na którą się zdeklarował. Zapisy dzisiaj po Mszach Świętych w przedsionku kościoła.

W przyszłą niedzielę, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, składamy ofiary na tacę na cele gospodarcze Parafii, przede wszystkim na renowację wielkiego ołtarza. Prosimy o zrozumienie i ofiarność.

Serdeczne „Bóg zapłać” za specjalne ofiary na renowację Wielkiego Ołtarza: państwo Elżbieta  i Marian Remiasz  – 2 000 zł.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...